Resimliyemeksitesi.com sitesi, siteyi ilk kullanmaya başladığınızdan itibaren bütün kullanım şartlarını tamamen anlamış ve kabul etmiş olursunuz. Ayrıca kullanım şartlarını kabul ettiğinizi bildiren bir duruma gerek kalmamaktadır. Sitemiz verdiği hizmet karşılığında siteyi ziyaret ederek sitedeki içeriklerden yararlananlardan hiçbir ücret talep etmemekle birlikte, hiçbir şekilde kullanıcılardan maddi menfaat beklememektedir.

Üçüncü şahıslar da siteye giriş yaparak bütün sitedeki bilgilerden yararlanabilirler ancak Web sitemiz üçüncü şahıs içeriğinden sorumlu tutulamaz ve üçüncü şahısların hareketlerinden sorumlu değildir. Bununla birlikte üçüncü şahısların hareketlerinden de sorumlu olmamakla birlikte hiçbir şekilde bu durumla ilgili sorumluluk kabul etmez. Bütün bunlarla birlikte üçüncü kişilerin verecekleri zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizin kullanılmasından doğan herhangi bir kaybın, yararlanmanın, dolaylı zararların, hasarların ve iddiaların hiçbir sorumluluğunu kabul etmemektedir.

Sitemiz dolaylı, tesadüf olan, kendi kapasitesinin dışında olan, özel ve doğrudan gerçekleşebilen bu resimliyemeksitesi.com sitesinin tüm içeriği sadece bilgilendirme amaçlı olup başka hiçbir amaç taşımamaktadır. Bu site kanuni olmayan aktiviteler ve amaçlar için kullanılamaz. Bu tür davranışlar kesinlikle yasaktır. resimliyemeksitesi.com sitesinin şikayetleri ve kullanım şartları ihlal edildiği durumlarda soruşturmalar ve hak ettiği eylemi gerçekleştirme hakkına sahip bulunmaktadır. Eğer sitemizle iletişime geçmek istiyorsanız sitenin ana sayfasındaki iletişim butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Bu butonu tıkladığınız takdirde iletişim bölümüne yönlendirileceksiniz